Menu
Sepetim

OnCloud Vapor - Ion Replacement Kartuş

OnCloud Vapor - Ion Replacement Kartuş
Stokta yok
OnCloud Vapor - Ion Replacement Kartuş
390,00TL
Vergiler Hariç: 390,00TL
  • Marka: Smok
  • Stok Kodu: 71930941
Haftaiçi 12:00’a Kadar Aynı Gün Kargo
18 Yaşından Küçüklere Satış Yasaktır!
Kapıda Nakit&Kart ile Ödeme
Havale & EFT Ödemeleri Sepette %5 İndirimli

DotMod OnCloud Buhar İyon Değiştirme Bölmesi

Bu, DOTMOD'un yapımcıları olan OnCloud'un Ion'unun yerine geçen bir kapsüldür.

İyon Değiştirme bölmesi, en sevdiğiniz nikotin ve nikotin tuzu e-sıvı için 2 ml depolama sağlar. Kapsül ayrıca konsantreler ve CBD e-sıvı ile uyumludur.

OnCloud Değiştirme Kapsülü ertesi gün teslimat

Kraliyet posta hizmetini kullanarak aynı iş günü gönderimi için OnCloud Değiştirme Kapsülünüzü çevrimiçi sipariş edin veya Londra mağazamızdan teslim alın.

Lontech Vape Shop, bütçeniz veya elektronik sigara deneyim seviyeniz ne olursa olsun, tüm elektronik sigara ihtiyaçlarınız için en iyi çevrimiçi vape mağazasıdır.

Gözlerinizi ziyafet çekmeniz için en iyi buhar kitlerine ve e-sigara başlangıç kitlerine sahibiz.

Pazartesi - Cuma günleri (resmi tatiller hariç) saat 15:30'a kadar verilen tüm siparişler, bir sonraki gün teslimat için müsaitlik durumuna bağlı olarak aynı gün gönderilir. Resmi tatillerde ve Pazar günleri siparişler teslim edilmeyecektir.

Bobinim neden bu kadar hızlı yanıyor?

Kısa cevap, zincir vaping veya tankta yeterli e-sıvının bulunmamasıdır, fitilin artık e-sıvıyı nefesler arasında emmek için zamanı veya yeterli e-sıvısı olmadığından, bobin hasarının yaygın nedenleridir.

Ayrıca bobini e-sıvı ile beslemeyi unutmayın VE elektronik sigaraya başlamadan önce dolmasına ve emmesine izin verin. Bundan dolayı kuru bir fitil bobininizin yanmasına sebep olacaktır.

E-Sıvı Çeşitleri

Hangi benzersiz e-sıvı türlerinin mevcut olduğunu merak mı ediyorsunuz? Sağladığımız birincil e-sıvı türleri şunlardır:

Yüksek PG'li E-Sıvı

Yüksek PG'li e-sıvı, PG'den VG'ye daha yüksek bir orana sahiptir. Bu potansiyel vape suyu kıvam olarak daha incedir ve aromayı çok iyi yükseltir. Yüksek PG vape içecekleri, elektronik sigara kalemlerinde, yeniden doldurulabilir kapsül modlarında ve diğer karşılaştırılabilir başlangıç kitlerinde güzel bir şekilde kullanılır. Yüksek PG'li e-sıvılarla kullanılan bobinin genel olarak 1 ohm'un üzerinde bir dirence sahip olması gerekir.

Alt Ohm E-Sıvı

Yüksek VG'li e-sıvıların kıvamı daha kalındır ve buharlaştıklarında yoğun bulutlar oluşturur. Yüksek VG'li e-sıvıların tipik olarak direnci 1 ohm'un altında olan bobinlerle kullanılması gerekir.

50/50 E-Sıvı

50/50 e-sıvılar %50 PG, %50 VG oranına sahiptir ve başlangıç kitlerinin çoğunda kullanım için muazzamdır. 50/50 likitler, inanılmaz lezzetin yanı sıra size tatmin edici buhar üretimi sağlar. Farklı nikotin güçleri mevcuttur.

Nikotin Tuzlu E-Sıvı

Nic salt e-sıvıları, ortak serbest baz nikotinin bulunduğu yerde nikotin tuzlarının kullanılmasıyla yapılır.

Bu beceri, daha yüksek güçlerde vape yapmak için daha yumuşaktır ve standart bir sigara içmeyi anımsatan hızlı ve hoş bir nikotin vuruşu sağlar.

Nic salt e-sıvılar, düşük güçlü başlangıç kitlerinde ve yeniden doldurulabilir kapsül kitlerinde kullanılmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi