Menu
Sepetim

Aspire - ZQ Vi Pod Elektronik Sigara Kit

Aspire - ZQ Vi Pod Elektronik Sigara Kit
Stokta yok
Aspire - ZQ Vi Pod Elektronik Sigara Kit
1.173,00TL
Vergiler Hariç: 1.173,00TL
  • Marka: Aspire
  • Stok Kodu: 11394129

Mevcut Seçenekler:

Haftaiçi 12:00’a Kadar Aynı Gün Kargo
18 Yaşından Küçüklere Satış Yasaktır!
Kapıda Nakit&Kart ile Ödeme
Havale & EFT Ödemeleri Sepette %5 İndirimli

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların zararlı alışkanlıklarından kurtulabilmeleri için çeşitli yöntemler ortaya çıkmıştır. Bunların pek çoğu başarısız olsa da günümüze kadar gelmeyi ve ayakta kalmayı başaran elektronik sigaralar pek çok insanın sigarayı bırakmasına yardımcı olmuştur. Elektronik sigaralar sigara bağımlıları için tasarlanmış olan ve pille çalışan küçük teknolojik aletlerdir. Elektronik sigaralar, gerçek sigaranın içerisinde bulunan zararlı maddeleri içermemektedir. Bu cihazların kullanımı sırasında çekilen hava duman olarak değil buhar olarak geri üflenmektedir.

Sigaraya başlama yaşının düşmesiyle birlikte elektronik sigaralara olan talep artmıştır. Çünkü elektronik sigaralar sigaralar ile aynı hissi vermekte ve sigaranın zararlarından korunulmasına yardımcı olmaktadır. Sigara bağımlıların başarılı bir yöntem olarak gördüğü elektronik sigaralar 18 yaşın üzerindeki her yaştan bireyin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Aspire ZQ Vi Pod Sigaradan Daha Zararsız

Aspire ZQ Vi Pod ürününün çalışma prensibi çok basittir. Cihazın içerisinde bulunan pil, tüpte bulunan likiti ısıtmakta ev buhar oluşmasına sebep olmaktadır. Kartuş ve pilin ortak bir şekilde çalışmasıyla ortaya çıkan duman, cihazı kullanan insanlara gerçek bir sigara deneyimi sunmaktadır. Verdiği gerçek sigara hissine bağlı olarak pek çok bilimsel araştırmaya konu olmuş elektronik sigaraların normal sigaralardan %95 daha zararsız oldukları tespit edilmiştir. %5’lik kısmın ise uzun vadeli araştırmaların eksikliğinden kaynaklandığı düşünülmektedir. Elektronik sigaranın içerisinde yer alan nikotin normal sigaraya göre kat kat daha azdır. O kadar ki kahve ve çayla karşılaştırılabilmektedir.

Aspire ZQ Vi Pod çalışma prensibi sayesinde sigara tiryakilerinin istediği zevki almasına olanak sağlamaktadır. Ülkemizdeki sigara bağımlılarının güç geçtikçe azalmasını sağlayan bu ürün, güven içinde bir hayat yaşamak isteyenlerin sigara yerine tercih ettiği bir cihazdır. Pille çalışan bu elektronik sigara, likitin dumanını buhar şeklinde dışarıya vermesine yardımcı olmaktadır.

Aspire ZQ Vi Pod Bölümleri

Aspire ZQ Vi Pod toplamda üç bölümden meydana gelmektedir. Bu bölümler, atomizer, kartuş ve pil olarak adlandırılmaktadır. Bu ürün şarj edilebilir lityum pillerle çalışmaktadır. Cep telefonları için kullanılan şarj aletleri ile kolaylıkla şarj edilebilen bu piller, uzun süre kullanılabilmektedir. Buharlaşma odasına bağlı olan piller, fısfısları ve elektronik kontrolleri içeren ve buhar üretiminin gerçekleştirildiği içi boş boruya bağlıdır. Cihazın etkinleştirilmesiyle çalışmaya başlayan pillerin buharlaşma odasında istenilen tepkiyi oluşturabilmesi için kartuşların takılı olması gerekmektedir. Cihaza takılan kartuşun ucu aynı zamanda ağız parçası olarak da görev yapmaktadır. Elektronik sigaraların satın alımı sırasında genellikle dolu olan kartuşlar bittikten sonra tekrar doldurulabilmektedir. Kartuşların içlerinde bulunan sıvılarda propilen glikol kullanılmaktadır. Kullanıcılar kartuşları satın alırken nikotin miktarlarına bakarak seçim yapabilmektedir. Bazı kartuşlarda hiç nikotin bulunmamaktadır. Kartuşların içerisinde bulunan sıvılarda kullanıcıya tat vermesi açısından farklı aromalar bulunmaktadır. Farklı çeşitleri olan aromalar daha keyifli bir elektronik sigara kullanımı sağlamaktadır. Kartuş, kullanıcının yaptığı solumanın atomizere aktarılarak sıvının buhar haline gelmesine olanak sağlamaktadır. Atomizer üzerinde bulunan teller pilin aktifleşmesiyle birlikte ısınmaya başlamakta ve buharlaşmanın gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Aspire ZQ Vi Pod Özellikleri

Aspire ZQ Vi Pod 2 ML likit kapasitesi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Ürünün içerisinde bulunan likit bittiği taktirde rahatlıkla dolum yapılabilmektedir. Likit dolumu sırasında kolaylık sağlayan bir dizayna sahip olan bu ürün pek çok elektronik sigara uzmanı tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Spiral hava sistemine sahip olan bu ürünün yenilikçi özellikleri kullanıcılarının daha farklı bir elektronik sigara deneyimi yaşamasına olanak sağlamaktadır. Şarj edilebilir bir pile sahip olan ürünün pil kapasitesi 650 mAh’dir. Enerji tasarrufu yapabilen Aspire ZQ Vi Pod uzun süreli kullanımlarda dahi gün boyu şarjı bitmeden kullanıcılarına hizmet edebilmektedir. İki farklı güç modu olan cihazda istenildiği taktirde sabit voltaj, istenildiğinde de tam güç çıkış modu seçilebilmektedir. Akıllı çip koruma sistemine sahip olan bu ürün, sahip olduğu güvenlik önlemleri sayesinde beklenmeyen durumlarda hem kullanıcıların hem de kendisinin zarar görmesini engellemektedir. Podun değiştirilmesi ve çıkarılmasına kolaylık sağlayan iki manyetik konektöre sahip olan Aspire ZQ Vi Pod elektronik sigaraya ilk defa başlayacaklar için uygun bir üründür.

Aspire ZQ Vi Pod satın almak isteyen kullanıcılara dört farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Kırmızı, tunç, mavi ve siyah renkleri bulunan ürünün modern tasarımı kullanıcıların ayrı bir havaya sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Hücresel spiral hava akımı kullanan cihaz, bu özelliği sayesinde yeterli seviyede atomizasyon gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Yumuşak hava akışı ve harika lezzetlere sahip olan likitleri sayesinde premium bir elektronik sigara deneyimi yaşanmasına olanak sağlayan Aspire ZQ Vi Pod manuel tuş kullanımına sahiptir. Bu sayede kullanıcı istediği zaman havayı kesebilmektedir. Ayrıca Aspire ZQ Vi Pod için kullanılan 2 ML manyetik kapsülün içerisine her çeşit likit koyulabilmektedir.

Aspire ZQ Vi Pod sipariş edildiğinde kullanıcılara kutunun içerisinde çeşitli malzemeler ulaştırılmaktadır. Aspire ZQ Vi Pod kutusunun içinden ilk olarak IJOY Diamond VPC kiti çıkmaktadır. Bu kitin içerisinde bir adet IJOY pırlanta VPC mod bulunmaktadır. Ayrıca bir adet IJOY Unipod tankı, kullanım kılavuzu, yedek parça ve QC USB kablosu da kite dahildir.

Aspire ZQ Vi Pod Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigaraya ilk defa başlayanlar için en uygun ürünlerden biri olan Aspire ZQ Vi Pod’u kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Kullanıma başlanılmadan önce ilk olarak hangi likitin kullanılacağına karar verilmelidir. Çok sigara kullanan insanların nikotin miktarı yüksek likitleri kullanması tavsiye edilmektedir. Zaman geçtikte nikotin oranı daha az olan likitlere geçilmesi önerilmektedir. Elektronik sigarada kullanılacak olan likite karar verildikten sonra cihazın kullanım için hazırlanma aşamasına geçilebilir.

Aspire ZQ Vi Pod tüm parçaları birbirine monte edilmiş şekilde gelmektedir. Bu sayede kullanıcıların ek olarak bir monte işlemi yapmasına gerek kalmamaktadır. Ürünün kullanım için hazır olması için ilk olarak likit tankı doldurulmalıdır. İlk kullanımlarda tankın çok fazla doldurulmaması tavsiye edilmektedir. Likit tankı yeteri kadar doldurulduktan sonra atomizerin içerisinde bulunan pamuğun sıvıyı emmesi beklenmelidir. Bu süre yaklaşık 10 dakikadır. On dakika sonunda cihazın gövdesinin aşağı kısmında bulunan tuşa basılarak ısıtma işlemi gerçekleştirilebilir. Ardından ürün rahatlıkla sigara mantığıyla kullanılabilir.

Aspire ZQ Vi Pod Tavsiyeleri

Bu ürünü ilk defa kullanılacak olan kişilerin sigara kullanım sıklığına göre nikotin oranını belirlemesi gerekmektedir. Aksi taktirde nikotin yetersiz geldiği için sigaraya geri dönme durumu ortaya çıkabilmektedir. Normal sigaraya göre çekişi daha uzun süren bu ürünün verdiği tat seçilen likite göre değişmektedir. İyi bir elektronik sigara deneyimi için kaliteli likitler kullanılması gerekmektedir. Her ne kadar iyi bir ürün olsa da bu ürünü kullanmadan önce yedek coil satın almanız tavsiye edilmektedir. Coilin ömrü bittiğinde ve yenisiyle değiştirilmediğinde çekiş sırasındaki kalite bir hayli düşmektedir. Yeni coil takıldığında ise ilk olarak hazneye likit doldurulmalı ve yaklaşık 10 dakika ateşleme butonuna basılmadan beklenmelidir. Farklı tatların keşfedilmesi ve ağza en uygun aromanın bulunması için ise farklı likitler kullanılması önerilmektedir. Farklı likitler kullanmak aynı zamanda kişinin elektronik sigara hakkında sahip olduğu tecrübeyi de artıracaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi